ZASADY WSPÓŁPRACY

Z każdym zainteresowanym indywidualnie omawiamy zasady współpracy. Ustalamy jakie automaty najlepiej się sprawdzą w konkretnej lokalizacji, jaki w nich będzie asortyment, negocjujemy ceny produktów w automatach.

Firmy, w których stoją automaty nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wstawieniem i używaniem automatów. Najczęściej my zajmujemy się serwisem i uzupełnianiem maszyn sprzedających. Istnieje też możliwość wydzierżawienia maszyn i sprzedawania w nich własnych produktów. W takich przypadkach zapewniamy serwisowanie i dbanie o stan techniczny maszyn. Zakłady maja możliwość dofinansowania pracownikom produktów sprzedawanych w automatach. Pracownicy wtedy mogą kupować produkty w obniżonych cenach lub odbierać je bezpłatnie przy użyciu żetonów lub elektronicznych kart zakupu.

Maszyny są wyposażone w liczniki sprzedaży, na podstawie których można prowadzić rozliczenia. Maszyny można dowolnie konfigurować. Można ustawić jedną lub kilka w zależności od zapotrzebowania. Można zmieniać układ i zestawienie produktów. Automaty przyjmują monety: 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł i wydają resztę. Można płacić żetonami, które udostępniamy lub otrzymaną od nas kartą płatniczą.